українська російська англійська
Представники ЗСУ та НАТО обговорили питання впровадження стандартів Альянсу у систему підготовки сержантів ЗС України
26.05.2016 | 14:04
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У Генеральному штабі Збройних Сил України відбулася зустріч першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенанта Ігоря Колесника з головним сержантом Стратегічного командування НАТО з операцій сержант-майором Девором Петеком та головним сержантом Сухопутних військ ЗС США в Європі сержант-майором Шеріл Ліон.

У заході також взяли участь головний старшина Збройних Сил України старший прапорщик Олександр Косинський та представники профільних структурних підрозділів Генерального штабу ЗС України.

Під час зустрічі обговорено питання розвитку професійного сержантського і старшинського складу Збройних Сил України та впровадження стандартів НАТО у систему їх підготовки.

«Ми бачимо суттєве покращення процесу підготовки українських молодших командирів», – зазначив головний сержант Стратегічного командування НАТО з операцій сержант-майор Девор Петек.

Іноземні гості поділилися враженнями від побаченого в рамках п’ятиденного візиту. За цей час вони виступили перед учасниками семінару з питань функціонування сержантського корпусу, відвідали 197-й центр підготовки сержантського складу в Чернігівській області, 184-й навчальний центр на Львівщині та коледж підготовки сержантського складу, де зустрілися з інструкторами та слухачами Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи.  

Українська сторона подякувала представникам армій країн НАТО за конструктивне співробітництво, зокрема у сфері обміну досвідом підготовки сержантського складу та дорадчу допомогу Збройним Силам України у становленні професійного сержантського складу.

Своєю чергою сержант-майор Девор Петек та сержант-майор Шеріл Ліоон підкреслили важливість візиту для окреслення перспектив подальшої взаємодії щодо створення сержантського корпусу та налагодження більш тісної співпраці у цій сфері військової діяльності.

версія для друку