українська російська англійська
У Львові обговорили ефективність антимонопольного законодавства
26.05.2016 | 13:35
ПРЕС-СЛУЖБИ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ

25 травня 2016 року начальник юридичного управління Антимонопольного комітету України Марія Шверк виступила з доповіддю на спеціальному заході для представників бізнесу, влади та юридичного середовища, що відбувся у м. Львів.

Під час зустрічі учасники заходу обговорювали питання збільшення порогових показників для економічної концентрації, спрощення процедури видачі дозволу на концентрацію, забезпечення прозорості та відкритості роботи Антимонопольного комітету України: законодавчі передумови, відповідальність за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Марія Шверк розповіла про основні принципи та методи роботи, на які зараз переходить Антимонопольний комітет України з метою налагодження ефективного діалогу з представниками бізнесу.

Також вона ознайомила учасників заходу із законодавчими змінами та нововведеннями у діяльності відомства, окремо акцентуючи увагу на рекомендаційних роз’ясненнях Комітету щодо розрахунку штрафів та проекті розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження змін до Положення про узгоджені дії та Положення про концентрацію».

Протягом дискусії учасники висловлювали своє бачення щодо практики застосування антимонопольного законодавства, перспектив його реформування та детально обговорили проблему створення напрямків розвитку бізнесу в нових умовах антимонопольного регулювання.

 

версія для друку