українська російська англійська
Микола Мовчан та Марюс Януконіс взяли участь у відкритому уроці у школі № 85 з нагоди Дня Європи в Україні
26.05.2016 | 17:56
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

25 травня у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 (м. Київ) відбулися відкритий урок та святкові заходи з нагоди Дня Європи в Україні.

У заходах взяли участь учні, вчителі та керівництво школи № 85, заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції, віце-президент Міжурядового Комітету ЮНЕСКО з питань фізичного виховання та спорту Микола Мовчан; Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс та Начальник управління освіти Голосіївської районної державної адміністрації Галина Полторак. 

Відкритий урок було проведено англійською мовою з нагоди відзначення у 2016 р. Року англійської мови в Україні (проголошеного Указом Президента України №641/2015 від 16.11.2015) з метою пропагування в Україні англійської мови, як основної мови міжнародного спілкування.

Урочистості відбулися за ініціативи Міністерства молоді та спорту України, управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, школи № 85 та за сприяння Посольства Литовської Республіки в Україні.

Марюс Януконіс та Микола Мовчан розповіли дітям та молоді про історію та значення Дня Європи, про європейську інтеграцію, європейські ідеали та цінності, про співпрацю України з Європейським Союзом, Радою Європи, ЮНЕСКО, Литовською Республікою, про відносини Литва-ЄС, про імплементацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС, про розширення контактів та співробітництва між школами, дітьми та молоддю України та Литви, про поширення знань та інформації щодо Європейського Союзу та європейської інтеграції серед учнівської молоді України, про важливість вивчення іноземних мов, зокрема мов країн-членів ЄС, про важливість фізичної культури та спорту для здоров'я дітей і молоді та інші питання.

Учні школи № 85 представили українські традиції та культуру, продемонстрували гарні знання з англійської мови, Європейського Союзу та європейської інтеграції.

 

версія для друку