українська російська англійська
Володимир Гройсман: Уряд боротиметься зі зловживаннями контролюючих органів, покращуючи умови для залучення інвестицій
27.05.2016 | 13:22
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд буде підтримувати та сприяти інвесторам, що створюватимуть нові робочі місця у країні та розвиватимуть національну економіку. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на позачерговому засіданні Уряду у п'ятницю, 27 травня.

"Залучення інвестицій – це один з найголовніших пріоритетів. Усі, хто мають намір сьогодні інвестувати у розвиток національної економіки, Уряд, кожен урядовець буде вас на руках носити. Створюйте нові робочі місця для українців, і ми, влада, будемо на вас працювати. Абсолютно безкоштовно і будемо це робити чесно", - заявив Володимир Гройсман.

Залучення інвестицій та створення робочих місць стимулюватиме розвиток національної економіки та зростання доходів громадян. Разом з тим необхідно подолати зловживання контролюючих органів у цій сфері, що стримує розвиток бізнесу, зазначив Прем’єр-міністр.

"Ми маємо прийти до сталого економічного зростання, прогнозованого курсу валют, прогнозованого невисокого рівня безробіття. У нас потенціал колосальний. Тільки зараз треба "дати по рукам" усім, хто вважає, що він великий у цьому житті: інспекції, усі інші тирани. Тоді ми відновимо економіку, тоді ми зможемо захистити власника, тоді ми зможемо захистити інвестиції, люди будуть інвестувати у нові робочі місця", - наголосив Голова Уряду.

За його словами, людина, яка працює, має отримувати реальну та справедливу заробітну плату. У цьому контексті Володимир Гройсман запевнив: "Уряд зробить усе можливе для того, щоб і ринок праці реформувати, і підготовку усіх кадрів реформувати, зробити її якісною. Беззаперечно, будь-який розвиток економіки можливий через виробництво, через сферу послуг, через високу додану вартість і, фактично, це і є нашим головним завданням".

Прем’єр-міністр наголосив, що сьогодні дефіцит Пенсійного фонду становить 145 млрд грн. "145 млрд грн. А звідки ці кошти? Та це кошти кожного українського громадянина. Тому що хтось не платить, вважає, що це не важливо. Тому систему треба змінити", - наголосив він.

Володимир Гройсман зауважив, що Уряд працює над вирішенням нагальних проблем, має політичну волю і сповідує професійний, а не популістський підхід до здійснення необхідних змін. "Наше завдання – формувати якісну економічну базу і на цьому формувати як економічну політику, так і реформувати соціальну політику", - зазначив Прем’єр-міністр.

 

 

 

 

версія для друку