українська російська англійська
Обговорено план українсько-норвезької співпраці у нафтогазовій галузі та гідроенергетиці
27.05.2016 | 14:30
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Питання співпраці українських та норвезьких фахівців у нафтогазовій галузі та гідроенергетиці Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик обговорив під час робочої зустрічі із Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Норвегія в Україні Йоном Елведалом Фредріксеном та делегацією експертів у нафтогазовій галузі, яка відбулася 26 травня в рамках Конгресу «ЕнергоВесна-2016».

У зустрічі взяли участь представники Норвезько-української промислової палати, директори та менеджери норвезьких компаній.

Сторони обговорили питання можливої українсько-норвезької співпраці щодо залучення нових технологій з підвищення нафтовіддачі пластів, а також можливості інвестицій у технології підвищення нафтовіддачі.

Норвезькі фахівці повідомили про зацікавленість у співпраці щодо розвитку екологічно-чистих технологій.

Представники норвезько-української торгової палати поінформували Міністра про стан розробки «Дорожньої карти» для розвитку сегменту гідроенергетики в енергосистемі України, яку орієнтовно планують презентувати у червні 2016 року.

Норвезькі фахівці наголосили про важливість використання потенціалу гідроенергетики та готовність до співпраці щодо впровадження проектів з будівництва малих ГЕС в Україні.

У рамках попередніх домовленостей щодо використання інноваційних технологій та проведення досліджень на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу стосовно покращення видобутку нафти з нафтових родовищ та подовження експлуатації родовищ делегація від Норвегії має намір 27 травня відвідати ІФНТУНіГ для обговорення зазначених питань.

 

 

версія для друку