українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе провела зустріч з Послом Франції в Україні
30.05.2016 | 10:40
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон.

Основну увагу протягом зустрічі сторони зосередили на процесі візової лібералізації, агресії Росії, а також можливостям співпраці з реформування державної служби України.

У розмові з Послом Ізабель Дюмон Іванна Климпуш-Цинцадзе звернула увагу, що Україна виконала всі зобов’язання з візової лібералізації і будь-яке відтермінування введення безвізового режиму може підірвати довіру до подальшого діалогу України з ЄС. Окрім цього, Віце-прем’єр-міністр підкреслила, що наша країна розраховує на незмінну позицію Франції стосовно російської агресії на Сході та у Криму.

Посол Ізабель Дюмон запевнила, що Уряд Французької Республіки залишається відданим другом України, зокрема у питаннях візової лібералізації та дипломатичного тиску на Росію до повної імплементації нею Мінських угод. Разом з тим Посол наголосила, що чіткі результати у боротьбі з корупцією в Україні пришвидшать процес європейської інтеграції держави.

Ізабель Дюмон повідомила, що Посольство Франції в Україні готове допомагати  Україні системно тренувати держслужбовців. Віце-прем'єр-міністр подякувала Ізабель Дюмон за вкрай важливу ініціативу та домовилася з пані Послом ґрунтовно обговорити таку можливість.

 

версія для друку