українська російська англійська
МІП на Львівському медіа-форумі доповіло про відновлення українського мовлення
31.05.2016 | 09:35
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

27 травня Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова виступила на Львівському медіа-форумі та розповіла про головні проблеми із відновлення мовлення на окупованих територіях Криму та Донбасу.

«У Криму, так само як й на Донбасі, проблеми відновлення українського мовлення схожі – високі вежі захоплені та контролюються окупантом. Вежі з української сторони, навіть за наявності потужних передавачів, не дозволяють забезпечити необхідне покриття на окупованих територіях. Тож, головним є встановлення веж, три з яких мають бути встановлені на Сході та одна на Херсонщині. Це програма мінімум», - зазначила Еміне Джапарова.

Львівський медіа-форум – головна медійна подія року, яка пройшла 26-28 травня у Львові в центрі «Арена-Львів» та в окремих локаціях міста. Серед спікерів заходу були: Еміне Джапарова - Перший заступник Міністра інформаційної політики України; Ян Томбінскі - голова Представництва ЄС в Україні; Джеффрі Пайєтт - Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні; Девід Гершенгорн - журналіст видання "The New York Times"; представники українських ЗМІ.

Нагадуємо, що Львівський медіа-форум – захід, який проходить в Україні з2013 року та об'єднує журналістів, піарників та експертів із медіа-сфери.

версія для друку