українська російська англійська
На Тернопільщині 1572 учасникам АТО передали у власність більше 326 гектарів землі
31.05.2016 | 10:44
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На Тернопільщині за рішенням головного управління Держгеокадастру області та органів місцевого самоврядування учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів надали у власність 1572 земельні ділянки загальною площею 326,6 гектара. З них землевпорядна служба передала 812 ділянок площею 265 гектарів. Найбільше ділянок із земель сільськогосподарського призначення державної власності надали на території Тернопільського, Гусятинського та Теребовлянського районів.

Загалом, починаючи із з липня 2014 року, моменту запровадження ініціативи про забезпечення учасників АТО землею, на Тернопільщині прийнято 3207 рішень про надання військовим дозволу на розробку проектів землеустрою для відведення ділянок. У головному управлінні Держгеокадастру області ухвалили 1 943 таких рішень. За рішенням органів місцевого самоврядування військовим надали 1264 дозволів.

Землевпорядники Тернопільщини спільно із органами місцевого самоврядування зарезервували для учасників АТО 450 земельних масивів. Інформація про ділянки загальною площею майже 4000 гектарів внесена до графічного альбому-атласу та розміщена на офіційному веб-сайті головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

 

версія для друку