українська російська англійська
Павло Розенко та Альгірдас Шемета обговорили питання пенсійної реформи та покращення бізнес-клімату
31.05.2016 | 15:07
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко провів зустріч бізнес-омбудсменом Альгірдасом Шеметою.

Одним із ключових під час обговорення стало питання пенсійної реформи, та, зокрема, розвитку недержавного пенсійного страхування. Павло Розенко нагадав, що Уряд вже вніс до Верховної Ради України законопроект про запровадження накопичувального рівня пенсійної системи. «Ми ініціюємо комплексну пенсійну реформу, яка передбачає  запровадження трирівневої системи пенсійного забезпечення. Законопроект про накопичувальну систему вже внесений до Парламенту і зараз спільно з МВФ та Світовим банком ми розробляємо законопроект щодо наведення порядку у солідарній системі. Думаю, до вересня він буде готовий і вже восени представлений на розгляд народних депутатів», - сказав він.

Віце-прем’єр-міністр та бізнес-омбудсмен також обговорили необхідність удосконалення чинного законодавства України щодо недержавного пенсійного страхування, зокрема посилення захисту пенсійних внесків громадян.

Під час зустрічі Альгірдас Шемета розповів, що підприємці очікують подальшого реформування податкового законодавства, а також реформування прокуратури і судової системи.

Віце-прем’єр-міністр своєю чергою наголосив, що Уряд і далі працюватиме над зменшенням податкового, фінансового, фіскального тиску на бізнес. «Підвищення економічної активності, покращення бізнес-клімату, залучення інвестицій та виведення української економіки з кризи – це сьогодні питання номер один для Уряду. Ми відкриті до діалогу та співпраці. Ми і далі рухатимемося до зменшення податкового, фінансового, фіскального тиску на бізнес, таким чином запускаючи нашу економіку», - сказав Павло Розенко.

 

версія для друку