українська російська англійська
На Дніпропетровщині вже майже 4 400 військових отримали дозволи на відведення землі
31.05.2016 | 15:16
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку запровадження ініціативи про забезпечення учасників АТО земельними ділянками до головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області із заявами про отримання землі звернулися 5 228 військових. За цей період землевпорядники вже видали 4 398 дозволів на розробку документації із землеустрою для відведення землі. Військовослужбовці отримають ділянки загальною площею близько 1 413 гектарів. Інші звернення знаходяться на стадії розгляду.

У Дніпропетровській області сформували резерв земель, які можуть бути виділені для потреб учасників АТО. На сьогодні фахівці землевпорядної служби та органи місцевого самоврядування включили до переліку ділянки загальною площею 3 953 гектари.

Найбільшу кількість земельних масивів землевпорядники зарезервували у Криничанському – 642,9 га, Апостолівському – 468,1 га та Софіївському – 339 га – районах Дніпропетровщини.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

 

версія для друку