українська російська англійська
5,5 млн українських родин отримають субсидії автоматично, - Павло Розенко
31.05.2016 | 16:45
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

5,5 мільйона українських родин, які вже оформили субсидії, отримають їх автоматично. Про це в інтерв’ю виданню  "Цензор.НЕТ" розповів Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Їм не буде треба знов писати заяви, заповнювати декларації, стояти в чергах - це все автоматично зроблять місцеві органи влади», - сказав він.

Павло Розенко також повідомив, що отримувачі субсидій, які економно використовуватимуть газ під час опалювального періоду, матимуть змогу монетизувати зекономлені кошти або вкласти їх в програму з енергозбереження. «У наступному році ми доб'ємось того, щоб серед отримувачів субсидій, якщо людина зекономить на використанні газу, в неї на рахунку з'явились кошти, які вона могла б монетизувати або вкласти в програму з енергозбереження», - зауважив Павло Розенко.

«Тому що по останньому опалювальному сезону ми бачимо, що субсидіанти використовують приблизно в півтора рази більше природного газу, ніж ті, хто не користується субсидіями. Що ж, це була соціальна програма, ми захистили 5,5 млн родин. Але тепер ми повинні і цю категорію громадян стимулювати до скорочення споживання газу», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

версія для друку