українська російська англійська
Інвестиції у проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики Київщини - це один з інструментів розвитку регіону
31.05.2016 | 17:38
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

31 травня 2016 рокузаступник начальника управління проектного менеджменту та міжнародного співробітництва ДерженергоефективностіКостянтин Гура від імені Голови Агентства Сергія Савчука привітав учасників форуму «Інвестиційні можливості для регіонального розвитку Київщини», який організовано Київською облдержадміністрацією за підтримки Держенергоефективності.

«Сьогодні важливо залучати інвестиції у розвиток енергоефективності та відновлюваної енергетики не лише Київщини, а й України в цілому. Оскільки це дасть поштовх для розвитку економіки країни, малого та середнього бізнесу, сприятиме створенню нових робочих місць, наповненню бюджетів усіх рівнів, особливо місцевих. Наразі Держенергоефективності працює над створенням сприятливих умов для залучення інвестицій у цю сферу, вдосконаленням законодавства та приведенням його у відповідність до європейських норм», - зазначено у вітальному слові Голови.

Костянтин Гура під час виступу у панелі «Підтримка міжнародних інституцій у реалізації інфраструктурних проектів в Україні: гранти, кредити, консалтинг» окреслив пріоритетні та стратегічні цілі енергоефективності та відновлюваної енергетики на 2016-2020 рік.

Він звернув увагу учасників на необхідність інвестувати у проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики Київщини, яка є однією з найактивніших учасниць урядової програми підтримки населення та ОСББ до впровадження енергоефективних заходів. На сьогодні цей регіон займає друге місце за темпами видачі «теплих» кредитів серед інших областей України. Завдяки тому, що з серпня минулого року діє місцева програма відшкодування відсотків за кредитами.

Загалом у ході виступів учасники поділилися досвідом залучення інвестицій у сферу енергоефективності та відновлюваної енергетики, досвідом впровадження енергозберігаючих технологій, презентували інвестиційні програми розвитку житлово-комунального господарства, як інструмент залучення інвестицій у розвиток регіону за механізмом державно-приватного партнерства та обговорили інвестиційні можливості бюджетних програм соціально-економічного розвитку Київської області в 2016 році.

Довідково

Форум «Інвестиційні можливості для регіонального розвитку Київщини» відбувся за участі Київської обласної державної адміністрації, міського голови м. Бровари, міжнародної спільноти, експертів, бізнесу та громадськості.

версія для друку