українська російська англійська
У ході операції "Чисті руки" викрито хабарників у лавах Держприкордонслужби
01.06.2016 | 09:46
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Державна прикордонна служба продовжує послідовно та наполегливо реалізовувати курс, спрямований на очищення своїх лав від корупційних проявів. Зараз у відомстві триває операція «Чисті руки», мета якої викорінення корупційних схем та виявлення окремих осіб-корупціонерів.

Так, 31 травня, з ініціативи керівництва відомства, в рамках кримінального провадження, порушеного Держприкордонслужбою, співробітники оперативно-розшукових підрозділів відомства та внутрішньої і власної безпеки із залученням працівників військової прокуратури та СБУ затримали під час передачі неправомірної вигоди у сумі 45 тисяч гривень керівника відділу прикордонної служби «Бахмут» Краматорського загону, його заступника та ще одного офіцера. У ході подальшого досудового розслідування та обшуків ще у 5 військовослужбовців виявили значні суми коштів.

Слідчі дії тривають. Вивчається причетність до даної корупційної схеми та інших військовослужбовців.

Держприкордонслужба наголошує, що курс, взятий на очищення від корупційних проявівнезмінний і кожна посадова особа, у разі вчинення злочину, відповідатиме у відповідності до Закону.

 

 

версія для друку