українська російська англійська
Майже 3800 гектарів земель зарезервували на Миколаївщині для учасників антитерористичної операції
01.06.2016 | 09:53
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На території Миколаївської області землевпорядники зарезервували для потреб учасників АТО земельні масиви загальною площею 3 797,73 гектара. Ділянки можуть бути використані для будівництва житлових будинків (10,8 га), ведення садівництва (51,4 га) та особистого селянського господарства (3735,54 га).

Перелік зарезервованих земель оновлюється та доповнюється. У травні за рішенням головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області до резерву земель, що можуть передати у власність учасникам антитерористичної операції, включили чотири нові земельні масиви. Ділянки загальною площею 113,91 га розташовані на території Арбузинського, Вознесенського, Доманівського та Очаківського районів та призначені для ведення особистого селянського господарства.

Військовослужбовці, які вирішили отримати землю, можуть ознайомитися з інформацією про вільні ділянки у графічному атласі. Матеріали про землі розміщені у вільному доступі на офіційному веб-сайті головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

версія для друку