українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Послом Ізраїлю в Україні
01.06.2016 | 10:04
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ

Віце-прем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковські.

Під час зустрічі Посол Бєлоцерковські зауважив, що Держава Ізраїль у своїх міжнародних перемовинах завжди підтримує позицію України стосовно її європейської та євроатлантичної інтеграції, а також агресії Росії. Також він проінформував Іванну Климпуш-Цинцадзе про допомогу, яку Посольство Ізраїлю надає Україні у сферах сільського господарства та охорони здоров’я.

Еліав Бєлоцерковські звернув окрему увагу Іванни Климпуш-Цинцадзе на два пріоритетні напрямки роботи Посольства Ізраїлю в Україні: психологічну допомогу людям, що страждають на посттравматичний синдром, і реабілітацію військових. Посол зауважив, що Ізраїль має унікальні знання та досвід у цих питання, які готовий передати Україні.

У цьому контексті, за його словами, особливу увагу займає проект центру, у якому б ізраїльські фахівці тренували українських медиків і надавали їм професійну підтримку протягом безпосереднього лікування пацієнтів. У такому центрі також планується запровадити гарячу лінію першої психологічної допомоги, наприклад, для учасників АТО.

Посол висловив сподівання, що такий центр стане для України національним проектом і держава докладе максимум зусиль, щоб його реалізувати. Ізраїль, у свою чергу, готовий забезпечити такий центр технологіями, а його співробітників - спеціальними знаннями та тренуванням.

Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала Послу Еліаву Бєлоцерковські за надважливу для України ініціативу. Вона додала, що зі свого боку докладе всі сили, щоб консолідувати та скоординувати спільні зусилля українського та ізраїльського урядів у цьому питанні.

версія для друку