українська російська англійська
Основне завдання реформ держзакупівель у Міноборони - впровадження ефективної системи закупівель відповідно до стандартів НАТО
01.06.2016 | 15:24
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Основне завдання реформ держзакупівель у Міноборони – впровадження ефективної системи закупівель відповідно до стандартів НАТО. Про це сьогодні, 1 червня, повідомив директор департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України полковник Володимир Гулєвич під час брифінгу щодо вдосконалення системи логістичного забезпечення Збройних Сил України.

“Наразі у Міністерстві оборони запроваджено електронні торги за всіма процедурами закупівель відповідно до закону “Про публічні закупівлі”. Забезпечено прозорість та неупередженість закупівлі пально-мастильних матеріалів, продовольства, речового та іншого майна для потреб Збройних Сил”, – повідомив полковник Володимир Гулєвич.

Він наголосив, що основним завданням реформ державних закупівель у Міністерстві оборони є впровадження ефективної системи закупівель відповідно до принципів і підходів, які застосовуються європейськими країнами та державами-членами НАТО.

За словами директора департаменту, на даний час спільно з Проектним офісом реформ Міноборони підготовлений проект Закону України “Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони”, який вже прийнятий Верховною Радою і очікується до підписання Президентом України.

Окрім цього, затверджена наказом Міністерства оборони нова редакція “Інструкції з проведення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти в Міністерстві оборони України за централізованими розрахунками”.

“Триває робота щодо підписання угод між Міністерством оборони України, Агенцією НАТО з підтримки і постачання та Організацією НАТО з підтримки і постачання. Підписання цих угод планується під час візиту Міністра оборони України до штаб-квартири Альянсу у червні цього року”, – повідомив полковник Володимир Гулєвич.

Офіцер підкреслив, що підписання зазначених Угод дозволить Міністерству оборони вперше за роки незалежності України здійснювати закупівлю товарів, робіт і послуг за кордоном, беручи участь у тендерах НАТО.

 

версія для друку