українська російська англійська
У 2016 році на озброєння Збройних Силах України прийнято шість зразків озброєння та військової техніки
01.06.2016 | 15:35
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У 2016 році на озброєння та постачання Збройних Сил України прийнято шість зразків озброєння та військової техніки, проведено п’ять та тривають ще чотири державні випробування. Про це сьогодні, 1 червня, в рамках інформування громадськості щодо діяльності Підкомітету системи логістичного забезпечення та держзакупівель повідомив директор департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони України полковник Володимир Гулєвич.

“За результатами визначальних відомчих випробувань до експлуатації у Збройних Силах України допущено п’ять зразків озброєння та військової техніки. Проводяться визначальні відомчі випробування ще 19 зразків озброєння та військової техніки: спеціалізованих броньованих автомобілів, бортового тентованого автомобіля та інших”, – повідомив офіцер.

Крім того, розпочато проведення визначальних відомчих випробувань 26 безпілотних авіаційних комплексів вітчизняного та іноземного виробництва.

В рамках підготовки необхідної нормативно-правової бази розроблено проект постанови Кабінету Міністрів “Про затвердження Програми підвищення обороноздатності держави та забезпечення невідкладних потреб Збройних Сил на 2016 рік”.

Опрацьовані проекти Законів України “Про внесення змін до статті 282 Митного кодексу України щодо звільнення від оподаткування митом продукції оборонного призначення” та “Про внесення зміни до розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість продукції оборонного призначення”.

 

версія для друку