українська російська англійська
Безпечність перебування дітей у закладах відпочинку і оздоровлення повинна забезпечуватися впродовж усього сезону, - Володимир Лапа
01.06.2016 | 16:54
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

Держпродспоживслужба вважає за доцільне здійснювати перевірки закладів відпочинку та оздоровлення дітей хоча б раз у сезон. З такою ініціативою виступив Голова Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа під час засідання Кабінету Міністрів України 1 червня 2016 року.

За його словами, перевірка закладу на стадії підготовки до функціонування не дає реальної картини щодо дотримання вимог санітарного законодавства у ході оздоровчої кампанії, Держпродспоживслужба пропонує доручити головам місцевих органам виконавчої влади та місцевого самоврядування, проводити комісійні перевірки закладів оздоровлення та відпочинку, як мінімум один раз в оздоровчу зміну, а не 1 раз на рік (для стаціонарних) і не 1 раз у 3 роки (для закладів відпочинку), як це передбачено законодавством.

«На нашу думку, було б доцільно під час оздоровчого сезону хоча б раз перевіряти ці заклади, бо у нас готовність не означає дотримання передбачених законодавством норм. Враховуючи комісійність перевірок, то можливість суб’єктивізму буде мінімізовано», - наголосив Володимир Лапа.

 

версія для друку