українська російська англійська
Володимир Гройсман: Єдність дозволить нам відповісти на виклики, що стоять перед Україною і українцями
02.06.2016 | 09:36
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман взяв участь у П'ятому Національному молитовному сніданку України у четвер, 2 червня.

Традиція Національних молитовних сніданків дає можливість кожному «замислитися над тим, що ми робимо сьогодні, як ми живемо, як ми хочемо будувати наше спільне майбутнє», зазначив Володимир Гройсман, вітаючи учасників Молитовного сніданку.

За його словами, запорукою здійснення будь-яких планів, змін, чи кроків людини є духовна сила та єдність. Єдність також є відповіддю на виклики, що постали сьогодні перед Україною.

«Ми знаємо відповідь на них, і чого нам не вистачає - не вистачає елементарної єдності, яка може дати можливість здолати усе те, що сьогодні є дуже важливе для українців, для нашої держави, для Європи і світу, - наголосив Володимир Гройсман. - Хотів би, щоби ця єдність увійшла у наше життя на багато років».

«Я глибоко вірю у те, що кожен з нас, у тому числі відсьогодні, після завершення спільної молитви, буде відданий, щоби змінювати цей світ у кращий бік, робити свою справу настільки віддано і чесно, щоби кожен громадянин відчував ту турботу, і любов, і тепло, а ми з вами і далі демонстрували єдність, державність заради нашої країни, заради Європи, усього світу і заради усіх нас», - підкреслив Володимир Гройсман.

 

версія для друку