українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе здійснила офіційний візит до штаб-квартири НАТО
02.06.2016 | 10:06
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

1 червня Віце-прем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе здійснила офіційний візит до штаб-квартири НАТО.

У рамках візиту Віце-прем’єр-міністр Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, а також взяла участь у засіданні Комісії Україна-НАТО (КУН).

На засіданні Комісії було обговорено питання взаємодії нашої держави з Альянсом у контексті підготовки до засідання Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів оборони 15 червня ц.р., участь України у Саміті НАТО у Варшаві 9 липня ц.р., а також виконання Плану пріоритетних дій Уряду на 2016 рік для досягнення Україною європейських та євроатлантичних стандартів. 

Союзники привітали Іванну Климпуш-Цинцадзе з призначенням на посаду Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та висловили впевненість, що її робота сприятиме відновленню координації взаємодії України з НАТО та вдосконаленню річних національних програм.

Члени Комісії позитивно оцінили Стратегічний оборонний бюлетень і додали, що сподіваються на втілення прописаних у бюлетені намірів у життя.

Комісія Україна-НАТО також розглянула питання Мінських домовленостей і складностей, які виникають на цьому шляху. Члени Альянсу знову підкреслили,  що санкції проти Росії мають бути збережені допоки вона не повернеться в рамки міжнародного права та не виконає своїх зобов’язань за Мінськими домовленостями.

Країни-члени НАТО повідомили, що вони твердо налаштовані й надалі продовжувати допомагати Україні реформувати національний сектору безпеки й оборони, а також підтвердили незмінну позицію Північноатлантичного Альянсу стосовно територіальної цілісності та суверенітету України.

версія для друку