українська російська англійська
Земельні аукціони: на Миколаївщині для інвестицій запропонують 22 земельні ділянки
02.06.2016 | 10:25
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Землевпорядники Миколаївщини на земельному аукціоні у червні запропонують інвесторам взяти в оренду 22 земельні ділянки. Це землі сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів. Загальна площа угідь становить 402,3 гектара.

Виставлені на торги ділянки знаходяться у Єланецькому (15), Снігурівському (6) та Братському (1) районах. Стартова загальна вартість земель визначена на рівні 7,5% від нормативної грошової оцінки землі (при визначеному законодавством рівні у 3%) та становить 449,58 тис. гривень.

З початку року миколаївські землевпорядники вже організовували земельні аукціони. За результатами торгів інвесторам продали права оренди на вісім земельних ділянок, розташованих на території Вознесенського та Єланецького районів. Загальна площа угідь становить 226 гектарів. Орендна плата за підсумками торгів становила 417,2 тис. грн. та щорічно надходитиме до місцевих бюджетів. Отримані кошти можуть бути використані на інфраструктурні проекти та соціально-економічні програми.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

 

версія для друку