українська російська англійська
Уряд утворив Організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні у 2017 році пісенного конкурсу Євробачення
02.06.2016 | 10:46
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Уряд  на своєму засіданні  1 червня  утворив Організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні у 2017 році пісенного конкурсу Євробачення.

Відповідний проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про утворення Організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні у 2017 році пісенного конкурсу Євробачення» розроблений Міністерством культури України  з метою гідного проведення в Україні у 2017 році пісенного конкурсу Євробачення, яке є справою честі для всієї держави.

Перемога України на пісенному конкурсі Євробачення у 2016 році відкрила для нашої країни вікно можливостей, як для представлення нашої країни широкому загалу, так і для пришвидшення реформ в Україні.

З метою належної підготовки зазначеної події Уряд створив Організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні у 2017 році пісенного конкурсу Євробачення.

До першочергових завдань створеного Оргкомітету відносяться відбір міста, в якому проходитиме Євробачення в 2017 році, а також  розробка та подальше схвалення детального Плану заходів з підготовки та проведення в Україні у 2017 році престижного пісенного конкурсу.

 

 

версія для друку