українська російська англійська
Павло Розенко: Ми бачимо перші позитивні сигнали до покращення економічної ситуації в Україні
02.06.2016 | 11:03
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко в ефірі телеканалу «UA:ПЕРШИЙ» заявив, що крайню точку свого падіння економіка України вже пройшла і вже відчутні перші позитивні сигнали до економічного  зростання.

«Останні дані Держкомстату показали зростання реальної заробітної плати у квітні цього року порівняно з аналогічним періодом 2015 року на 7,9%. Це означає, що є позитивні сигнали. Протягом останніх двох років реальна зарплата фактично падала, бо була висока інфляція. Зараз ми маємо реальне зростання заробітної плати», - сказав він.

«Тому, я думаю, що крайню точку свого падіння економіка України вже пройшла, і ми бачимо перші позитивні сигнали до зростання», - зазначив Павло Розенко.

«Це означає, що Державний бюджет України починає отримувати додатковий ресурс. І цей додатковий ресурс, ми будемо, в тому числі, спрямовувати на посилення соціального захисту», - сказав Павло Розенко.

Віце-прем’єр-міністр також підкреслив, що Уряд і надалі продовжуватиме політику на зниження податкового, фіскального, регуляторного та будь-якого іншого тиску на бізнес, щоб «запустити економіку».

версія для друку