українська російська англійська
У Мінкультури обговорили питання співробітництва в сфері культури між Україною та Австрією
02.06.2016 | 12:44
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Міністр культури України Євген Нищук провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Австрійської Республіки Герміне Поппеллер та керівником Департаменту культури Федерального міністерства європейських, інтеграційних та міжнародних справ Республіки Австрія Терезою  Інджейн.

Під час зустрічі сторони обговорили питання співробітництва у сфері культури між двома країнами, зосередивши увагу на реалізації спільних проектів як двосторонніх, так і в рамках Програми ЄС «Креативна Європа».

Сторони також порушили питання підписання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Австрія про співробітництво в галузі освіти і культури, яка може бути підписана найближчим часом, співробітництва в рамках EUNIC, а також обговорили сучасні тенденції в культурній політиці обох країн.

У ході зустрічі Євген Нищук окреслив основні пріоритети діяльності Міністерства на 2016 рік, підкресливши, що для реалізації цих цілей необхідною є модернізація системи управління сферою культури.

«Переконаний, та спільна робота, мистецькі та культурні проекти, які нам вдасться втілити з австрійською стороною, допоможуть зміцнити двосторонні відносини між нашими країнами та ЄС, а також сприятимуть культурному обміну», - сказав Міністр.

Посол Герміне Поппеллер поінформувала українську сторону про відкриття у Харкові почесного консульства Австрії, а також зосередила увагу на діяльності інших представництв своєї країни у Львові, Києві та Одесі, які працюють з метою тісної співпраці між Україною та Австрією.

Також обговорювалися питання організації та проведення обома країнами мистецьких обмінів, воркшопів, майстер-класів тощо.

версія для друку