українська російська англійська
Дні аграрної освіти і науки Франції в Україні сприяють налагодженню міжнародної співпраці з кращими європейськими ВНЗ, - Олена Ковальова
02.06.2016 | 13:33
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

«Дні аграрної освіти і науки Франції в Україні» сприяють налагодженню міжнародної співпраці між українськими та кращими європейськими вищими навчальними закладами і популяризації вищої аграрної освіти за кордоном. Про це наголосила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова під час відкриття заходу.

За її словами, досвід Франції може бути використано і в Україні: «Наші французькі колеги із задоволенням передають свій досвід, приймають на стажування українських студентів, сприяють підвищенню кваліфікації українських викладачів».

«Сьогодні студенти аграрних вузів, завдяки широкій мережі співпраці із закордонними університетами, фермерськими господарствами, підприємствами та науковими інститутами мають можливість вивчити передовий світовий досвід в галузі аграрного сектору», - зазначила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України.

Під час заходу також було обговорено ключові проблеми та окреслені основні заходи щодо розширення співпраці між Україною та Францією з питань аграрної освіти та науки.

За сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства України, Посольства Франції в Україні, НМЦ “Агроосвіта” 30 травня 2016 року на базі трьох провідних аграрних закладів Львівської області, а саме: Львівському національному аграрному університеті, Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького та Стрийському коледжі Львівського національного аграрного університету проходили “Дні аграрної освіти Франції в Україні”.

 

версія для друку