українська російська англійська
Вінницькі землевпорядники запропонують для ведення бізнесу 216 інвестиційно-привабливих ділянок
02.06.2016 | 17:14
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На території Вінницької області землевпорядники визначили 216 земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які запропонують інвесторам для ведення бізнесу. Права оренди на землі загальною площею 2932,8 га продадуть на земельних аукціонах.

З початку поточного року вже проведені 15 земельних аукціонів, організованих спеціалістами головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області. На торгах продали права оренди на 38 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 422,9 гектара. В результатів відкритої конкуренції між учасниками орендна плата зросла майже вдвічі – з 530 до 932,2 тис. грн. на рік.

Середня вартість користування одним гектаром проданих на аукціонах земель становила 2 204 грн., або 14,3 % від нормативної грошової оцінки (при встановленому законодавством мінімумі у 3 %).

Наступні земельні торги пройдуть на Вінниччині 3 та 9 червня. Інвесторам запропонують орендувати земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Чернівецького, Піщанського, Ямпільського Томашпільського, Шаргородського, Могилів-Подільського і Гайсинського районів.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

версія для друку