українська російська англійська
За п'ять місяців 2016 року Держфінінспекція у Вінницькій області забезпечила відшкодування втрат на 10,4 млн. грн.
03.06.2016 | 09:42
ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області протягом січня – травня 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 10,4 млн. грн.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 19 досудових розслідувань та вручили 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 32 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень та асигнувань.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 58 управлінських рішень.

За вчинені фінансові порушення 80 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 26 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 3 осіб звільнено із займаних посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 12,6 млн. грн.

 

версія для друку