українська російська англійська
На Донеччині відбувся земельний аукціон з продажу прав на інвестиційно-привабливі землі
03.06.2016 | 10:43
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Наприкінці травня на Донеччині відбулися земельні торги з продажу права оренди на земельні ділянки державної власності сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту). Аукціон організований головним управлінням Держгеокадастру у Донецькій області.

Інвестори орендували 109,1 га ріллі та пасовища для ведення сільськогосподарського виробництва. Землі розташовані на території Зеленоярської, Володарської, Боївської сільських рад Володарського району. За підсумками торгів вартість оренди ділянок склала 151,5 тис. гривень. Кошти щорічно надходитимуть до бюджетів місцевих рад.

Конкурентна боротьба між учасниками дозволила суттєво підвищити вартість оренди однієї з ділянок – у Володарській селищній раді Володарського району. З переможцем аукціону укладено договір оренди землі зі ставкою 6,77% від її нормативної грошової оцінки (при встановленому законом мінімумі у 3%). Плата за користування землею підвищилась з 18,5 до 25,1 тис. гривень на рік.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

 

версія для друку