українська російська англійська
В Офісі зв'язку НАТО в Україні військових аташе ознайомили з результатами антикорупційної діяльності Міноборони
03.06.2016 | 11:47
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

2 червня в Офісі зв’язку НАТО в Україні відбувся брифінг посадових осіб Міністерства оборони України для представників військово-дипломатичного корпусу, акредитованих в Україні.

Від українського оборонного відомства у зустрічі взяли участь директор департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю Міністерства оборони України Марина Бариніна та старший інспектор управління з питань запобігання та виявлення корупції Станіслав Конашук.

Під час брифінгу Станіслав Конашук ознайомив військових дипломатів з Системою антикорупційної роботи оборонного відомства України, результатами антикорупційної діяльності Міністерства за 2015 рік та за перший квартал 2016 року. Також військових аташе було поінформовано про пріоритетні напрямки антикорупційної діяльності, що закладені в Антикорупційній програмі Міністерства оборони України на 2015-2017 роки.

Директор департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю Марина Бариніна наголосила на важливості співпраці Міністерства оборони України з міжнародною спільнотою, зокрема в частині надання допомоги і підтримки у підготовці фахівців внутрішнього аудиту. За її словами, департамент внутрішнього аудиту та фінансового контролю здійснює свою діяльність на основі щорічного Плану дій, який затверджує Міністр оборони України.

Марина Бариніна підкреслила, що зазначений документ охоплює усі сфери діяльності військового відомства з високим корупційним ризиком.

 

версія для друку