українська російська англійська
Підтримка Сполучених Штатів вселяє впевненість у тому, що Уряд йде правильним шляхом, - Володимир Гройсман під час підписання Угоди про надання допомоги 1 млрд дол. США
03.06.2016 | 13:06
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман разом із Президентом України Петром Порошенком взяв участь у церемонії підписання Декларації про наміри та Угоди про гарантії запозичення між Україною та Сполученими Штатами Америки у п'ятницю, 3 червня.

Прем'єр-міністр зазначив, що найважливіше завдання, яке стоїть сьогодні перед Урядом, – забезпечити макроекономічну стабільність та створення умов для стійкого економічного зростання. За його словами, рішення Сполучених Штатів Америки щодо фінансової підтримки вселяють оптимізм стосовно необхідних змін, які потрібно забезпечити у країні.

"Те, що ми маємо підтримку Сполучених Штатів і щодо здійснення глибинних структурних реформ, і щодо підтримки фінансової вселяє в нас впевненість у тому, що ми йдемо правильним шляхом", - зазначив Володимир Гройсман.

Голова Уряду подякував Сполученим Штатам Америки за співпрацю і підтримку України. "Дуже важливо, щоб час, який ми маємо для проведення реформ, ми використовували ефективно. Ми це розуміємо, - зауважив він. - Уряд повністю налаштований на швидкі реформи, зміни. І ми віддані цим реформам".

Володимир Гройсман нагадав, що у четвер Верховна Рада України ухвалила зміни до Конституції у частині правосуддя, що дозволить розпочати реформу правосуддя у країні та оновити судову гілку влади.

"Учора була велика перемога сучасної європейської України, початок надважливої реформи судової системи, змін до Конституції. Я вважаю, що це насправді, як сказав сьогодні Президент, що після обрання Президента, переобрання Верховної Ради, оновлення урядів, зараз настав час оновлення третьої гілки влади, судової, яка дасть можливість повернути і довіру до цієї влади, і забезпечити справедливість, чого так прагнуть українські громадяни", - підкреслив Володимир Гройсман.

Документи підписали з української сторони Міністр фінансів України Олександр Данилюк, а також Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт та в.о. директора Американського агентства міжнародного розвитку Джоел Сандефур з американської сторони.

 

версія для друку