українська російська англійська
На Львівщині доступні електронні примірники більше 804 тисяч поземельних книг
03.06.2016 | 13:30
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Львівській області державні кадастрові реєстратори перевели у електронний формат 804 313 поземельних книг, що становить 97 % від зареєстрованих земельних ділянок.

З початку 2016 року державні кадастрові реєстратори територіальних органів Держгеокадастру на Львівщині опрацювали 203,3 тис. поземельних книг, що становить 88 % від запланованого річного обсягу. Минулого року землевпорядники оцифрували понад 275 тис. поземельних книг.

«Внесення відомостей до Державного земельного кадастру проводиться безоплатно та без участі громадян. Переведення поземельних книг у електронний формат зробить доступнішими адмінпослуги в он-лайн режимі», - відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Найбільше відомостей про зареєстровані земельні ділянки оцифрували у Камнко-Бузькому (100%), Пустомитівському (99%), Бродівському (97%), Перемишлянському (96%) територіальних підрозділах Держгеокадастру. Ще у шести районах та шести містах Львівщини цей показник перевищує 90%.

Довідково

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про Державний земельний кадастр» Поземельна книга – це документ Державного земельного кадастру, що містить відомості про земельну ділянку: кадастровий номер; площу; місцезнаходження; склад угідь; цільове призначення (категорія земель, вид використання земельної ділянки в межах певної категорії земель); нормативну грошову оцінку; інформацію про власників (користувачів) земельної ділянки відповідно до даних про зареєстровані речові права в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно; дані про бонітування ґрунтів тощо.

 

 

 

версія для друку