українська російська англійська
Делегація ЗСУ взяла участь у Дні високоповажних гостей багатонаціонального військового навчання "EFES-2016" у Туреччині
03.06.2016 | 15:15
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Днями начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії Віктор Муженко здійснив візит до Турецької Республіки.

Під час візиту делегація Збройних Сил України взяла участь у Дні високоповажних гостей багатонаціонального військового навчання “EFES-2016”. Гостям продемонстрували виконання навчальних бойових завдань частинам та підрозділами, де основна увага приділялася взаємодії різних видів збройних сил та координації нанесення вогневого ураження міжвидовим угрупованням військ.

Також у рамках візиту відбулася зустріч генерала армії України Віктора Муженка з Президентом Турецької Республіки Реджепом Ердоганом та начальником Генерального штабу Збройних Сил Турецької Республіки генералом Хулусі Акаром. У ході зустрічі обговорено перспективи подальшого співробітництва у військовій сфері з метою нарощування оперативних спроможностей Збройних Сил України та Туреччини.

Окрім того, сторонами розглянуто широке коло питань щодо відновлення системи колективної безпеки у басейні Чорного моря, високопосадовці обмінялися досвідом планування та проведення операцій з реагування на кризові ситуації.

 

версія для друку