українська російська англійська
Павло Розенко після засідання правління ПФ у Кам'янці-Подільському: Уряд не допустить ніяких катастроф у Пенсійному фонді
03.06.2016 | 16:16
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Уряд гарантує вчасну і в повному обсязі виплату пенсій та підвищення мінімальних пенсій двічі протягом цього року. Про це на прес-конференції після завершення засідання правління Пенсійного фонду України у Кам’янці-Подільському заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Сьогодні на засіданні правління Пенсійного фонду ми обговорили дуже серйозні питання, які стосуються життя всіх наших співгромадян: тих, хто вже сьогодні є пенсіонерами, і тих, хто готується вийти на пенсію», - сказав він.

«Ситуація у Пенсійному фонді – непроста, - зазначив Віце-прем’єр-міністр. - У цьому році рекордна сума виділяється із Держбюджету Пенсійному  фонду на виконання усіх програм і зобов’язань перед громадянами. Ця цифра складає біля 145 млрд грн. Але це цілком прогнозована цифра, оскільки Уряд прийняв, на мою думку, політично правильне рішення щодо зменшення податкового тиску на бізнес і зниження ЄСВ майже вдвічі».

«Разом з тим ситуація в Пенсійному фонді пенсіонерам нічим не загрожує, всі пенсії будуть виплачені вчасно і в повному обсязі, і ми не допустимо жодних катастроф у Пенсійному фонді», - наголосив Павло Розенко.

«Більше того, перше підвищення мінімальних пенсій вже відбулося з 1 травня на 6%, друге відбудеться з 1 грудня 2016 року. Всі кошти для цього є», - запевнив Віце-прем’єр-міністр.

 

версія для друку