українська російська англійська
Ніхто не буде ходити по селах з гайковим ключем і перекривати газ, - Павло Розенко
03.06.2016 | 16:33
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Збільшення власного видобутку газу та різке скорочення споживання російського газу має стати національною ідеєю України. Про це на прес-конференції в Кам’янці-Подільському заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Промисловість,  державні установи і всі громадяни України повинні скоротити споживання російського газу. Це має стати національною ідеєю України. За 26 років нарешті з’явився шанс злізти з газової голки Росії, - сказав він. – Бо ми, якщо говорити відверто, з одного боку воюємо з Росією, а з іншого – політикани здіймають ґвалт, коли говориш про необхідність  припинити, купуючи російський газ, за кошти українців піднімати економіку агресора».

За словами Павла Розенка, для зменшення енергозалежності, «необхідно здійснити два кроки: збільшити власний видобуток газу для потреб громадян і скоротити споживання газу - усім без виключення».

Водночас Віце-прем’єр-міністр наголосив: «Ніхто не буде ходити з гайковим ключем і перекривати селянам газ. І не треба людей лякати кізяками. Не треба ідею енергетичної незалежності України спотворювати. Очевидно, що відмова від газу не подобається тим, хто побудував свій бізнес і кар’єру на російській трубі, хто на російській газовій голці стали газовими королевами і королями».

«Але ці слова знайшли колосальну підтримку в суспільстві. І сьогодні на рівні держави ми готові забезпечувати підтримку тим, хто робить ставку на енергозбереження та незалежність», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

 

версія для друку