українська російська англійська
Заступник Міністра оборони України провів зустріч з помічником Генерального секретаря ООН з прав людини
03.06.2016 | 16:44
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 3 червня, у Києві заступник Міністра оборони України – керівник апарату генерал-лейтенант Олександр Дублян провів зустріч з помічником Генерального секретаря ООН з прав людини Іваном Шимоновичем та представниками Моніторингової Місії ООН з прав людини.

Генерал-лейтенант Олександр Дублян наголосив, що керівництво нашої держави приділяє першочергову увагу забезпеченню прав людини в Україні навіть попри агресію, що чиниться з боку одного із членів ООН – РФ, який порушує принципи цієї поважної організації щодо неприпустимості погрози та застосування сили до іншої суверенної держави.

Заступник Міністра оборони України – керівник апарату зазначив, що українською владою здійснюються кроки, у тому числі на законодавчому рівні, для забезпечення прав людини. Він поінформував помічника Генерального секретаря ООН з прав людини щодо діяльності Міноборони з дотримання норм міжнародного гуманітарного права в Україні та на Сході нашої держави.

Генерал-лейтенант Олександр Дублян наголосив на зацікавленості Міноборони України у подальшій співпраці з ООН в сфері захисту прав людини та готовність в межах компетенції сприяти Управлінню Верховного комісара з прав людини у цій сфері.

версія для друку