українська російська англійська
Держенергоефективності продовжує активно залучати місцеві органи влади до запровадження енергосервісу в бюджетній сфері
04.06.2016 | 14:11
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

2 червня 2016 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписали Меморандум про партнерство щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ.

Дане співробітництво має на меті об’єднати зусилля для реалізації енергоефективних заходів у цій сфері.

Так, Меморандум передбачає, що Чернігівська міська рада бере на себе зобов’язання впроваджувати енергосервіс у бюджетній сфері шляхом укладення енергосервісних договорів.

«Для Агентства надзвичайно важливо, що ми підписуємо такі меморандуми з місцевою владою. Зокрема, з Чернігівським міським головою. Це важливий і потрібний документ, як для місцевої громади, так і для України в цілому. Адже сьогодні першочергові завдання – скоротити споживання газу, підвищити енергоефективність будівель, збільшити використання відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива», - повідомив Сергій Савчук та додав, що завдяки практичній реалізації ЕСКО-механізму в школах, лікарнях, дитячих садочках та інших бюджетних установах у тому числі, можна буде  підвищити комфорт у будівлях, не збільшуючи для цього  видатки з бюджету.

Також Голова нагадав, що на сьогодні Держенергоефективності вже підписало 34 меморандуми про намір місцевої влади впроваджувати ЕСКО-механізм у бюджетній сфері.

З червня цього року Агентство розпочинає проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії зі стимулювання практичного впровадження механізму енергосервісу в бюджетній сфері. В рамках кампанії планується провести навчальні семінари для очільників ОДА, РДА, головних розпорядників бюджетних коштів і керівників бюджетних установ у регіонах України.

 

 

 

версія для друку