українська російська англійська
Земельні аукціони на Черкащині: плата за користування земельною ділянкою зросла майже на 360%
06.06.2016 | 10:23
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області на земельному аукціоні продали права оренди семи земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Землі загальною площею 118 га розташовані в Черкаському, Монастирищенському й Драбівському районах.

 За підсумками торгів орендарі щорічно сплачуватимуть до місцевих бюджетів 208,3 тис. грн., що на 95,7 тис. грн. більше від стартової ціни.

Найдорожчою стала продаж прав оренди земельної ділянки площею 34,3 га в адмінмежах Яворівської сільської ради Драбівського району. Стартова ціна зросла з 8% до 28,6% від її нормативної грошової оцінки (при встановленому законом мінімумі у 3%). У грошовому еквіваленті – з 36,7  до 131,4 тис. грн., або збільшилась на 358%.

Усього протягом п’яти місяців 2016 року за результатами торгів у користування передано 36 земельних ділянок загальною площею 697 гектара. Наступні земельні аукціони на Черкащині заплановані на липень.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

версія для друку