українська російська англійська
У Чернігівській області інвестори орендували 1600 гектарів земель
06.06.2016 | 14:30
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На Чернігівщині з початку року інвестори взяли в оренду 36 земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення. Продаж прав на землю здійснювали на земельних аукціонах, організованих землевпорядною службою області. Загальна площа переданих у користування земельних ділянок становить 1,6 тис. гектарів.

Лише протягом травня  2016 року на земельних торгах у Чернігівській області землевпорядники продали права оренди на 15 земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Ділянки розташовані на території Городнянського, Корюківкського, Менського та Чернігівського районів та використовуватимуться для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

За передані в оренду землі бюджети місцевих громад щорічно отримуватимуть 2,5 млн гривень. Фінансовий ресурс може бути використаний на вирішення соціально-економічних питань та реалізацію програм розвитку.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

 

версія для друку