українська російська англійська
Понад мільйон гривень направили до бюджету запорізькі землевпорядники за надані адмінпослуги
06.06.2016 | 16:26
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку року територіальні органи Держгеокадастру Запорізької області надали громадянам 57 620 адміністративних послуг. Переважна більшість з них – 41 779, або 72,5% — громадяни отримали на безоплатній основі. Ще 15 841 адмінпослуг (27,5%) надані на платній основі.

Спеціалісти землевпорядної служби Запорізького регіону перерахували до державного бюджету 1,038 млн грн. за адмінпослуги, що потребують оплати. Найбільші надходження – 958,88 тис. грн. склала оплата за послуги з надання витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. Ще 79,92 тис. грн. – плата за інші види адміністративних послуг.

Безоплатні адмінпослуги здебільшого стосувалися видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Запорізькі землевпорядники розглянули та задовольнили 12 902 таких звернень.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

 

версія для друку