українська російська англійська
Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування у зоні проведення АТО
07.06.2016 | 09:23
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

У контрольних пунктах в`їзду-виїзду пасажиро-транспортний потік характеризувався певним зменшенням у порівнянні з попередньою добою. Загалом лінію розмежування перетнуло 22,6 тисяч осіб та понад 4 тисяч транспортних засобів.

У зв’язку з проведенням провокативних обстрілів зі стрілецької зброї та мінометів терористичними проросійськими військами тимчасово призупинено пропускні операції на КПВВ «Зайцеве». Також одна із мін влучила безпосередньо в КрП «Майорськ», яка не розірвалася. Організовано взаємодію із підрозділами ЗСУ та ДСНС, де наразі тривають заходи щодо її знешкодження. Роботу буде відновлено лише після припинення терористами обстрілів та впевненості українських військових, що немає жодних загроз життю і здоров’ю населення, які перетинають лінію розмежування. 

Всього через КПВВ прослідувало:

«Зайцеве» – 4465 осіб та 830 транспортних засобів;

«Мар`їнка» – 6090 осіб та 1110 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 5555 осіб та 1455 транспортних засобів;

«Гнутове» – 2800 осіб та 675 транспортних засобів;

«Станично-Луганське» – 3660 осіб.

Сьогодні зранку для перетину лінії розмежування через КПВВ «Мар’їнка» на в'їзд з неконтрольованої території та у зворотному напрямку знаходилося 300 та 200 автомобілів відповідно. У контрольних пунктах «Новотроїцьке» та «Гнутове» автомобільних черг не було.

 

версія для друку