українська російська англійська
У Запорізькій області учасники АТО зможуть отримати більше 3160 гектарів земель
07.06.2016 | 14:23
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На території Запорізької області землевпорядники зарезервували для потреб учасників АТО земельні масиви загальною площею 3 160,39 гектарів. Ділянки призначені для ведення садівництва (130,8 га) та особистого селянського господарства (3 029,59 га).

Перелік зарезервованих земель постійно оновлюється та доповнюється. У травні за рішенням головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області до резерву земель, що можуть бути передані у власність учасникам АТО, включили нові земельні масиви загальною площею 1151,51 гектара. Залучені до переліку зарезервованих земель додаткові масиви розташовані на території Мелітопольського, Новомиколаївського, Гуляйпільського, Вільнянського, Кам’янсько-Дніпровського, Пологівського, Токмацького, Приморського, Чернігівського, Василівського, Якимівського, Приазовського районів та призначені для ведення особистого селянського господарства.

Військовослужбовці, які вирішили отримати землю, можуть ознайомитися з інформацією про вільні земельні ділянки та переглянути схеми, їх місце розташування. Відомості про землі розміщені у вільному доступі на офіційному веб-сайті головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області.

 

версія для друку