українська російська англійська
На Закарпатті оздоровленням та відпочинком планують охопити 80 тисяч дітей
07.06.2016 | 15:03
Закарпатська ОДА

На Закарпатті протягом літа функціонуватимуть 122 дитячі заклади оздоровлення та відпочинку. Зокрема 4 – санаторного типу,  88 – з денним перебуванням, 6 – наметових містечок та 11 – оздоровчих закладів. Тут  відпочиватимуть та оздоровлюватимуться понад 80 тисяч дітей краю, десять відсотків з яких соціально вразливих категорій – сироти, інваліди, з багатодітних родин, малозабезпечених сімей тощо. Такі дані озвучив під час брифінгу начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан. За його словами, в краї заплановано оздоровити, зокрема,  343 дітей учасників антитерористичної операціїстільки заяв отримано від їх батьків. А також 289 дітей з родин сімей переселенців. 

 Райдержадміністрації та міськвиконкоми цьогоріч отримали завдання  охопити  оздоровчими  і  відпочинковими  послугами  не менше половини  дітей шкільного віку. Найкраще з цим впоралися на Виноградівщині, Свалявщині та Перечинщині, а також в місті Хуст.

«На оздоровчу кампанію на Закарпатті заплановано понад 16 мільйонів гривень, з яких 6 мільйонівз обласного бюджету та майже 4 мільйониспонсорських коштів», - повідомив начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Віталій Ерфан. 

 

версія для друку