українська російська англійська
Дніпропетровська ОДА: 60 бійців АТО відправляться на реабілітацію до Литви
07.06.2016 | 15:34
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

Литва продовжує приймати українських військових на реабілітацію після поранень, отриманих у зоні АТО. Цьогоріч до реабілітаційного центру Друскінінкай вже відправилися десятеро хлопців. Загалом до кінця 2016-го балтійська країна прийме 60 бійців. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Минулоріч реабілітацію у балтійській країні Литві пройшли 60 бійців АТО. Стільки ж хлопців відправляємо до Друскінінкаю у 2016-му. Ми вже переконалися, що фахівці цього центру – справжні професіонали. Військові відновлюються не лише фізично, а й психологічно», - зазначив очільник області Валентин Резніченко.

Курс реабілітації у Друскінінкаї для бійців – місяць. Така допомога пораненим стала можливою завдяки домовленостям Дніпропетровської ОДА з Почесним Консульством Литовської Республіки в Дніпрі.

Друскінінкай – це сучасний європейський курорт з двохсотрічними традиціями санаторного лікування. Медики реабілітаційного центру спеціалізуються на травмах опорно-рухового апарату. Вони знають, як відновити рухливість поранених кінцівок військових. Друскінінкай славиться цілющою мінеральною водою та грязями. Психологічному відновленню хлопців сприяє навіть природа – курорт оточують озера та соснові ліси.

 

версія для друку