українська російська англійська
За сприяння груп цивільно-військового співробітництва у зоні АТО виявлено та знешкоджено 1200 вибухонебезпечних предметів
07.06.2016 | 16:56
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

За сприяння груп цивільно-військового співробітництва у зоні АТО виявлено та знешкоджено 1200 вибухонебезпечних предметів. Про це повідомив під час брифінгу начальник управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов.

«Реалізація проекту щодо мінної безпеки та гуманітарного розмінування в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей відбувається у тісній взаємодії з міжнародними організаціями та міжнародними неурядовими організаціями, – зазначив начальник управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов. – За сприяння груп цивільно-військового співробітництва виявлено близько 1200 вибухонебезпечних предметів та знешкоджено силами Державною службою з надзвичайних ситуацій України».

Як повідомив полковник Олексій Ноздрачов, на групи цивільно-військового співробітництва покладається завдання з координації розмінування звільнених від терористів територій.

версія для друку