українська російська англійська
Міністр оборони Степан Полторак відвідав військовий аеродром на Миколаївщині в рамках робочої поїздки до підрозділів ЗСУ
07.06.2016 | 17:15
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 7 червня, перебуваючи із робочою поїздкою у підрозділах Збройних Сил України, керівник вітчизняного оборонного відомства генерал армії України Степан Полторак та заступник Глави Адміністрації Президента України Андрій Таранов відвідали місце дислокації бригад тактичної авіації повітряного командування «Південь».

На військовому аеродромі «Кульбакіно» на Миколаївщині Міністр оборони України поспілкувався з військовослужбовцями та нагородив кращих із них за значний особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України, самовідданість, стійкість та вірність військовій присязі відзнаками Міністерства оборони України – медалями «За зміцнення обороноздатності», «За військову доблесть», «Знак пошани» та «За зразкову службу».

Окрім цього, військовослужбовці, які виявили високий професіоналізм під час виконання бойових завдань, були нагороджені відзнакою Міністерства оборони України «Вогнепальна зброя».

Як підкреслив генерал армії України Степан Полторак, всі, хто отримав сьогодні нагороди, – справжні професіонали та патріоти Батьківщини, які самовіддано служать країні, не шкодуючи сил та здоров’я.

Вірю, що в України буде світле мирне майбутнє, адже за нього борються такі, як ви. Знаю, що багато хто з присутніх вийшов зі своїм підрозділом з території окупованого Криму, тому сьогодні я тут, щоб поговорити і про проблемні питання несення служби. Ми маємо спільно прийняти рішення щодо вибору місця базування підрозділу, я хочу вислухати думки офіцерів та допомогти у вирішенні проблем. Багато хто із військових мешкає у гуртожитках, казармах або винаймає житло, тому я розумію, наскільки гостро вас хвилює житлове питання. З ним ми маємо розібратися першочергово, – наголосив під час спілкування з особовим складом Міністр оборони України.

 

версія для друку