українська російська англійська
Набір до поліції відбуватиметься за новим прозорим принципом, - Хатія Деканоідзе
08.06.2016 | 11:35
НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ

Процес набору через поліцейські комісії розпочався 7 червня. Перша така комісія почала працювати у поліції Київської області. Найближчим часом планують запустити роботу поліцейських комісій ще в шести областях і в Києві, де вже завершено процес переатестації. Про це глава відомства заявила під час спільної прес-конференції з Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим.

За словами Хатії Деканоідзе, набір через поліцейську комісію розпочинається у Київській області тому, що саме тут поліцейські першими пройшли переатестацію у листопаді-грудні минулого року. Наступними стануть ще шість областей і місто Київ, де процес атестації вже завершився. Набір планують за двома напрямками – дільничних офіцерів поліції і слідчих.

«Поліція переходить на новий принцип – «Поліція для суспільства». Це дуже важливий напрямок. Тож ми вважаємо, що нові дільничні – нові люди, «нова кров» – які прийдуть в Національну поліцію України, будуть точно зорієнтовані на суспільство, займуть нове місце в наших структурах», – підкреслила Хатія Деканоідзе.

Глава Нацполіції зазначила, що анкета для претендентів розміщена на сайті поліції Київської області. Кожен бажаючий може перейти за гіперпосиланням і заповнити її. Після цього розпочнеться шестиетапний відбір кандидатів. Він складається із тестування загальних навичок, медичної комісії, перевірки фізичної підготовки, психологічної перевірки, співбесіди та спецперевірки.

На першому етапі в Київській області оголошено конкурс на 300 вакантних посад. 250 з них – це дільничні офіцери поліції, 50 – слідчі.

«Коли ми набирали патрульних поліцейських, ми створили абсолютно новий принцип відбору – прозору систему, яка є важливою для реформування», – наголосила глава Нацполіції.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зазначив, що в органах поліції України працює 9100 дільничних офіцерів поліції. Вакантними залишаються 1140 посад. Крім того, в поліції зараз служать понад 10,5 тисяч слідчих, 143 з них вже пройшли перепідготовку. Поки у слідчих підрозділах вакантні 1370 посад.

Арсен Аваков також зазначив, що після перепідготовки мінімальна зарплата поліцейського становитиме шість тисяч гривень. Мінімальну зарплату для слідчих визначено на рівні 10 тисяч гривень.

Довідатися більше про набір поліцейських на вакансії в головному управлінні Національної поліції в Київській області можна, перейшовши за посиланням ТУТ.

Нагадаємо, 21 квітня глава Нацполіції України Хатія Деканоідзе презентувала сучасну програму перепідготовки дільничних офіцерів поліції.

 

 

версія для друку