українська російська англійська
Павло Розенко провів зустріч з Міністром соціального забезпечення Литви Альгімантою Пабедінскене
08.06.2016 | 11:47
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні в рамках роботи 105-ї сесії Міжнародної конференції праці, яка проходить у Женеві, відбулася зустріч Віце-прем'єр-міністра України Павла Розенка з Міністром соціального забезпечення та праці Литовської Республіки Альгімантою Пабедінскене.

У зустрічі також взяли участь Міністр соціальної політики України Андрій Рева, Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега, в.о. голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко, Постійний представник України при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві Юрій Клименко та інші члени української делегації.

Від імені Уряду України Павло Розенко висловив вдячність за всебічну підтримку Уряду Литовської Республіки щодо євроінтеграційного курсу України та збереження територіальної цілісності нашої держави під час агресії Росії.

Віце-прем’єр-міністр України та Міністр соціального забезпечення та праці Литви обговорили питання безвізового режиму, продовження та розширення двостороннього співробітництва у соціально-трудовій сфері, яке ефективно здійснюється вже протягом багатьох років у рамках чинних міжнародних договорів.

Зокрема, у рамках імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС планується розширення співпраці та обмін досвідом щодо питань забезпечення гідної праці, політики зайнятості, безпечних та здорових умов праці, соціального діалогу, соціального захисту, гендерної рівності та недискримінації, реформи децентралізації у соціальній сфері, недержавного пенсійного забезпечення тощо.

Наприкінці зустрічі сторони підтвердили свою готовність до подальшого розширення двостороннього співробітництва.

 

версія для друку