українська російська англійська
Розвиток аграрного сектору є одним з найважливіших пріоритетів Уряду, - Володимир Гройсман на відкритті Міжнародної агропромислової виставки "АГРО-2016"
08.06.2016 | 13:05
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман взяв участь у відкритті Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2016» у середу, 8 червня.

"Аграрний сектор для нашої держави є стратегічно важливим і демонструє сьогодні успіхи. Я глибоко переконаний у тому, що Україна буде стверджуватися як світовий лідер виробництва аграрної продукції", - заявив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр запевнив, що питання розвитку аграрного сектору є одним з найважливіших пріоритетів роботи Уряду.

"Я розумію, що сьогодні в аграрному секторі є багато проблем, але ми з вами є для того, щоб ці проблеми вирішувати, - зазначив він. - Ми з вами є абсолютними однодумцями у тому, щоб збільшити інвестиції в сектор, розробити ефективну систему підтримки і, особливо, підтримки невеликих фермерських господарств".

Володимир Гройсман наголосив, що необхідно розширювати спектр виробленої продукції, покращувати її якість. Також дуже важливо переходити до більш глибокої переробки сільгосппродукції: "Це нові робочі місця, це наша перспектива". Також, за його словами, потрібно збільшувати продуктивність, врожаї, запроваджувати новітні технології, які дозволять Україні утримувати лідерські позиції.

"Ми є світовими лідерами і маємо ними лишатися", - підкреслив Прем'єр-міністр.

Голова Уряду подякував "тим, хто працює на аграрній ниві за те, що у такий нелегкий час утримують лідерські позиції" та побажав усім аграріям успіху, перспектив, добра і здоров'я.

Прем'єр-міністр ознайомився з діяльністю Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державного агентства рибного господарства України, Національної академії аграрних наук та державними підприємствами "УкрНДІ ПВТ Погорілого", продукцією ТОВ "Велес – агро", а також відвідав павільйони з продукцією підприємств з різних областей України та виробників у сфері рослинництва.

 

 

версія для друку