українська російська англійська
Олександр Данилюк та Сергій Марченко взяли участь у закритті освітньої програми "Лідерство у публічних фінансів"
08.06.2016 | 14:10
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

7 червня Міністр фінансів Олександр Данилюк та заступник Міністра фінансів Сергій Марченко взяли участь у закритті програми "Лiдерство у публічних фiнансах" – освітнього курсу, ініційованого Київською школою економіки та Німецьким співтовариством з міжнародного співробітництва (GIZ) за підтримки Міністерства фінансів України. Міністр фінансів брав безпосередню участь у розробці навчальних модулів, заступник Міністра фінансів був академічним директором програми.

Програма «Лідерство у публічних фінансах» стала унікальною освітньою платформою, що протягом шести місяців в інтенсивному режимі сформувала мережу висококваліфікованих лідерів-спеціалістів до управління процесом реформ у сфері публічних фінансів.

На закритті Міністр фінансів Олександр Данилюк, зазначив, що програма була побудована відповідно до реальних потреб та вимог часу. «У суспільстві існує запит на нове покоління професіоналів – які здатні бути лідерами, які мають нову систему цінностей, знайомі з найкращими практиками управління державними фінансами та готові їх застосовувати. Саме ви маєте стати рушійною силою позитивних змін в Україні, що дадуть поштовх до економічного зростання», - звернувся до випускників програми Міністр фінансів Олександр Данилюк.

Заступник Міністра фінансів Сергій Марченко відзначив, що в Україні відбувається комплексна реформа фінансового сектору, тому з’явилася нагальна потреба у новому поколінні кваліфікованих професійних реформаторів. Саме це стало поштовхом створення вперше такої програми в Україні. «Впевнений, що коло учасників цієї програми з часом значно розшириться, а цей проект стане невід’ємною складовою підготовки майбутніх реформаторів. Спільними зусиллями ми зможемо забезпечити подальше оздоровлення системи публічних фінансів», - зазначив Сергій Марченко.

 

 

версія для друку