українська російська англійська
МОЗ розробляє Концепцію державної програми розвитку імпортозамінних виробництв в Україні
08.06.2016 | 15:14
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

МОЗ України із залученням представників громадськості, професійного середовища та фармацевтичного ринку розпочинає процес розробки Концепції державної програми розвитку імпортозаміщення в Україні, спрямованої на збільшення частки лікарських засобів вітчизняного виробництва на медичному ринку нашої країни, підтримки вітчизняного виробника, розвитку імпортозамінних виробництв лікарських засобів та виробів медичного призначення.

На сьогодні вітчизняна фармацевтична галузь є досить потужною і має всі можливості для виробництва якісних лікарських засобів. Тому розвиток та удосконалення вітчизняного фармацевтичного ринку, що забезпечувало би пацієнтів доступними і якісними ліками та було конкурентоздатним – стратегічне завдання діяльності МОЗ України. На цьому неодноразово наголошував в.о. Міністра охорони здоров'я України Віктор Шафранський під час робочих зустрічей із виробниками і дистриб'юторами лікарських засобів.

МОЗ України запрошує усіх зацікавлених представників громадськості, професійного середовища та фармацевтичного ринку долучитися до розробки Концепції, поділитися своїми ідеями та пропозиціями можна на е-mail: tlyaskovsky@moz.gov.com, m.nesterchuk@gmail.com, тел. (044)200-07-93.

 

версія для друку